Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

        David Stuart

Ви обрали "Утримання".

Чудово.

Це чудова мета, яка також може стати амбіційною. Вона передбачає вирішення наступних питань;

• Адаптація до цієї "зміни в житті"

• Визначення та краще управління потягом і тригери, які ми будемо відчувати

• Переговори про тверезий секс і сексуальний потяг

• Започаткування нової дружби/знайомств.

• Спілкування зі старшими друзями/знайомствами

• Переосмислення нашого ставлення до сексу, чого ми хочемо від нього, як цього досягати

• Перегляд ролі, яку відіграють у нашому житті додатки для сексу (та інші соціальні мережі)

• Отримання навичок керування своїми природними емоціями та вразливостями без підтримки наркотиків, що "додають відваги".Це передбачає доволі сильні зміни в житті, а також деяку "адаптацію" до нових звичок і нового способу життя. Звичайно і, найголовніше, – нам доведеться сформувати нове ставлення до сексу. Тверезий секс сильно відрізняється від сексу з наркотиками, і якщо минуло вже багато часу, відколи в нас був тверезий секс ... він може здаватися, щонайменше, страшним, складним і неприємним. Відомо, що тверезий секс є найбільшим викликом для тих з нас, хто вирішив утриматися від наркотиків.

Ми, швидше за все, відчуватимемо потяг до наркотиків та сексу, який ми можемо вважати непереборним; часто ці потяги «викликаються» певними речами; речами, які ми бачимо, відчуваємо, речами, які з нами трапляються. Вони можуть включати в себе хтивість або збудження від чогось, відчуття самотності або покинутості, нудьги, злості; вони можуть включати в себе те, що ми бачимо в соціальних мережах, повідомлення та запрошення, які ми отримуємо від друзів, для деяких з нас, – почуття щастя та безтурботності може стати тригером; це може призвести до фальшивого відчуття безпеки, ми можемо повністю забувати/ігнорувати негативні наслідки наркотиків, які, в першу чергу, привели нас сюди.

Отже, утримання – це велика мета, яка може вимагати отримання навичок "управління" цими потягами та тригерами, не піддаючись їм. Деякі з нас можуть це зробити самостійно, для багатьох із нас – це дуже важко. Багато людей використовують місцеві служби підтримки для наркозалежних щоб здобути ці навички. Багато хто ще використовує місцеві групи, що займаються по програмі "Дванадцять кроків", такі як анонімні наркомани, анонімні споживачі метамфетаміну або анонімні сексуально-залежні (та інші). Ці групи дають покрокову інструкцію по адаптації до утримання та успішності в цьому. Вони також забезпечують соціальну мережу людей, які можуть з розумінням обговорити з вами те, наскільки це рішення може змінити життя.

Доки ми не будемо почуватися впевнено у нашій практиці утримання, непоганою ідеєю може бути зробити перерву у використанні деяких секс-додатків або, принаймні, бути обережними при їх використанні. Навчитися знову займатися тверезим сексом може бути складним, навіть засмучуючим. Цілком нелегка зміна для декого. Дехто навіть може прийняти рішення про певну терапію для себе, яка може допомогти розплутати залежності між станом наркотичного сп'яніння та збудженням, що сформувалися у нас. Секс-додатки можуть бути тригером, щоб знову повернутися до "вживання". Перерва у користуванні додатками, навіть у сексі, іноді може бути корисною. Якщо минуло багато часу після того, як ми мали тверезий секс, нам може бути простіше займатися сексом з тими, кого ми знаємо і кому ми довіряємо, з кимось, хто знає, що минуло багато часу відтоді, коли ви пробували тверезий секс; хтось, хто розуміє, що ми можемо трохи нервувати через те, що пробуємо тверезий секс. Нам не слід повертатися назад до анонімних "зв'язків" знову, ми обов'язково відчуємо їх як тригери, як те, що викликає тривогу, і, можливо, неприємний досвід. Не засмучуйтесь. Ми можемо дізнатись у нашій місцевій клініці сексуального здоров'я (або у лікаря загальної практики) про психосексуальну терапію, якщо нам і надалі буде важко.

Якщо секс під кайфом почав домінувати у нашому соціальному житті, мудрим рішенням може бути почати зустрічатися з іншими геями-чоловіками (або з іншими новими друзями). Спробуйте знову стимулювати соціальні інтереси. Зверніться до нашої місцевої благодійної організації для геїв, подивіться, чи зможуть вони запропонувати якісь соціальні та спортивні групи. Можливо, попрацюйте волонтером на них, якщо є такий варіант. Знову займіться якимись хобі, які можуть бути цікавими. Запросіть друзів пообідати або подивитися якусь виставу у експериментальному театрі, сходіть на виставку зі своїм другом.

Міжнародні групи, що працюють за програмою "Дванадцять кроків".

P.s. Люди, які користуються нагодою і працюють за програмами "Дванадцять кроків", самі себе називають залежними, які знаходяться на шляху виправлення. Термін "залежний" не несе ніякої стигми в таких групах, це нагадування про те, що обрана речовина, яку вживали, чи якою зловживали, захопила їх життя через звикання. Вам не треба бути тверезим, щоб піти на будь-яку зустріч за програмою дванадцяти кроків. Залежність не є безпорадним станом, від якого не можна вилікуватися, з певною допомогою можна подолати бажання/потяг.

Багато людей, однак, вважають слово "залежний" некомфортним, або таким, що не підходить для них, або, можливо, визначають його інакше. Нижче показані інші варіанти; перейдіть до заголовка "Плавне видужання".

Групи "Дванадцять кроків" можуть бути корисними для людей, які хочуть утримуватися від наркотиків, і у багатьох містах щоденно існує мождивість відвідувати такі групи. Групи дуже прихильно ставляться до ЛГБТ, а деякі зустрічі мають особливий ЛГБТ-фокус. Незважаючи на те, що дехто може подумати, товариства Дванадцяти Кроків не є релігійною організацією, і ви не мусите бути релігійними для участі у них.

У цих групах можна знайти велику "спільноту, що видужує", де ви зможете зустрітися та отримати підтримку від інших, хто видужав і видужує. Для багатьох це може стати чудовим способом для знайдення нових друзів та спілкування. Існує також можливість працювати з програмою "Дванадцять кроків" по одужанню, когнітивна робота якої заснована на духовних принципах, що допоможуть вам зберегти вашу тверезість.

Цей процес передбачає попросити когось бути вашим спонсором. Мати спонсора – це як мати наставника для особистої підтримки, який допоможе вам у вирішенні деяких викликів, з якими ви зіткнетеся в дорозі. Зазвичай спонсором є той, хто також відновлюється від наркоманії, і хто може допомогти пройти програму "12 кроків". Вони розуміють те, через що ви проходите, так як вони вже пройшли через це самі. Спонсор поділиться своїм досвідом, силою та сподіванням, тим що вони зробили, щоб видужати, і як вони підтримують свій стан постійно.

Зустрічі можуть відрізнятися від групи до групи і відбуватися в багатьох містах та країнах світу. Вони є безпечним місцем для ототожнення з іншими людьми та для того, щоб поділитись вашими успіхами та труднощами. Це трохи схоже на підтримку рівних рівними. Вам не потрібно записуватися заздалегідь, і ви можете просто прийти у відповідний день. Вам не доведеться говорити, якщо не хочете, і ви можете сидіти і слухати інших, якщо хочете. Те, що робить ці зустрічі ефективними, – це терапевтична цінність залежного, що допомагає іншому.

Зустрічі безкоштовні, але їх проведення забезпечується самими учасниками. Як правило, по залу передають скиньку щоб люди могли зробити свій внесок у такі недорогі речі, як оренда кімнати, чай і кава – хоча це не обов'язково. Не очікується, що новачки принесуть пожертву, і література для них безкоштовна.

У всьому світі у програмах «Дванадцять кроків до одужання» є багато тисяч ЛГБТ, які змінили своє життя, і яким при цьому добре.

Щоб отримати докладнішу інформацію про те, як знайти програму «Дванадцять кроків», яка найкраще підійде для вас, а також для того, щоб знайти час зустрічей, будь ласка, натисніть на наступні посилання.

Анонімні споживачі метамфітаміну

http://www.crystalmeth.org *

Анонімні залежні від сексу

http://saauk.info/en/ *

https://saa-recovery.org * (за межами Великобританії)

Анонімні залежні від сексу та любові

http://www.slaauk.org *

https://slaafws.org (за межами Великобританії)

Анонімні наркомани

http://ukna.org *

https://www.na.org* (за межами Великобританії)

Анонімні співзалежні

http://www.coda-uk.org

http://coda.org (за межами Великобританії)\

Анонімні алкоголіки

http://www.alcoholics-anonymous.org.uk *

http://www.aa.org * (за межами Великобританії)

* У цих груп є зустрічі з фокусом на ЛГБТ. Будь ласка, перевірте окремі списки зустрічей для отримання додаткової інформації.

Наступний текст було створено для лондонських читачів; він може бути не пристосованим для всіх країн за межами Великобританії

SMART RECOVERY

Для тих, хто шукає альтернативу програмі "Дванадцять Кроків", SMART Recovery також пропонує програму відновлення, яка базується на утриманні. Допомога та підтримка доступна від учасників, які видужали та видужують, використовуючи свою програму. Хоча вони є невеликою організацією, в деяких містах Великобританії та за її межами проводяться різноманітні зустрічі, а також надається онлайн-підтримка.

SMART Recovery

https://www.smartrecovery.org.uk

http://www.smartrecovery.org (за межами Великобританії)

_____________

ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ЛОНДОНА: АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК/ СПОРТИВНІ/ СОЦІАЛЬНІ ГРУПИ І ДІЯЛЬНІСТЬ ДЛЯ ГЕЇВ-ЧОЛОВІКІВ

Утримання – це велика мета, і для декого вона може бути простішою, ніж для інших. Іноді може бути простішим мати мету на коротший період часу. Якщо ви хочете працювати на шляху до меншої, досяжної мети, можливо, місяць або навіть вихідні дні без наркотиків, натисніть на вкладку нижче, і ми допоможемо вам у цьому.

Якщо ви боретеся з частими невдачами, або якщо ви відчуваєте, що утримання є занадто великою метою для вас, ви можете досягти цього меншими кроками; спробуйте спочатку маленьку досяжну ціль і пройдіть цей шлях.