Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

        David Stuart

Чудово.

Отже, тепер ви:

  • Визначили мету, в напрямку якої ви будете працювати
  • Ви переконалися, що це реалістична, досяжна мета; нічого, щоб могло бути занадто "великим".
  • Ви сказали нам, що ви доволі впевнені у досягненні цієї мети (це не "обіцянка", а просто мета в напрямку якої ви будете працювати).
  • Ви сказали нам, наскільки це важливо для вас.
  • Потім ви визначили час тижня, у який ви найбільш вразливі для використання наркотиків. Це дійсно корисно знати. Тепер ви можете краще підготуватися до цих моментів. Ведіть записи у своєму щоденнику, тримайте себе зайнятим. Не потрапляйте в стан, коли ви ледарюєте і коли вам нудно. Знайдіть хорошого друга, щоб підтримати вас, якщо зможете, це завжди краще, ніж робити все самостійно.
  • Ви відзначили галочками деякі речі, які можна робити інакше, коли починається потяг. Важливо усвідомити, що ви не є жертвою цього потягу; є речі, які ви можете зробити, щоб він зник. Практикуйте їх. Покращуйте своє володіння ними. Вони вам будуть потрібні часто, на вашому шляху вперед.

Це й усе. У вас є власний план догляду.


Якщо це можливо, хай добрий друг знає, що ви намагаєтеся змінитись. Робити це самотужки ніколи не так добре, як з підтримкою від найкращого товариша. Може виявитися, що вам важко поділитися цією слабкістю з кимось, але не соромтеся. Це сміливий і прекрасний крок, який ви робите, і ви повинні пишатися спробою.

Чи ви досягаєте своєї мети, чи ні, тепер у вас є інструментарій речей, які ви можете зробити, щоб допомогти собі. Іноді це шлях спроб і помилок; нам не завжди вдається з першого разу. Не здавайтеся. Продовжуйте повертатися знову. Виберіть досяжну мету, працюйте над нею. Удосконалюйтесь у визначенні ваших вразливих моментів та практикуйте свої методи, якими ви справляєтесь з потягом. Ви наб'єте на цьому руку. Ви будете ставати кращим кожного разу.

І коли вам вдасться ... привітайте себе. Це важливо. Коли вам не вдасться ... привітайте себе за намагання. Не карайте себе. Існує розумна причина, чому ви з цим боретесь. Життя гея, гей-секс – складні, ви не один. Тому, не караючи себе, просто почніть новий план догляду. З посмішкою і вірою в себе.