Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

        David Stuart

Celem który wybrałeś jest spowodowanie, że twoja zabawa będzie bezpieczniejsza.

Super. Istnieje kilka sposobów, by go osiągnąć.

Na początek warto, byś wiedział więcej o narkotykach, których używasz, o tym jak one działają i jak używać ich na tyle bezpiecznie na ile to możliwe.

Najczęstszymi nieprzyjemnymi skutkami niezabezpieczonego seksu są infekcje przenoszone droga płciową; jednym ze sposobów ograniczania tego ryzyka jest posiadanie informacji o PrEP, PEP, używaniu prezerwatyw i częste testowanie się.

Skutkiem używania mefedronu i metamfetaminy (cristal meth) są psychozy; niektórzy ludzie doświadczają ich częściej niż inni, szczególnie często występują one przy dożylnym przyjmowaniu chems i na skutek braku snu. Najczęściej psychozom towarzyszą takie objawy jak: myśli prześladowcze, teorie spiskowe związane z zagrożeniem bezpieczeństwa lub uczucie paranoi. Często są one związane z używanymi technologiami, sektami albo ludźmi, którzy chcą cię skrzywdzić. Możesz doświadczyć także mniej dotkliwych, ale równie przerażających objawów – wrażenia, że ktoś podsłuchuje cię pod drzwiami albo szepcze o tobie. Jeżeli czujesz, że stwarza to dla ciebie zagrożenie, najlepiej jeśli zadzwonisz na policję lub udasz się na ostry dyżur w szpitalu. Przestępstwem jest posiadanie chems (narkotyków), a nie bycie pod ich wpływem, więc jeżeli nie masz ze sobą narkotyków, nie będziesz mieć żadnych kłopotów. Niezależnie od tego czy jest to psychoza czy rzeczywiste niebezpieczeństwo, te miejsca będą dla ciebie bezpieczne. GHB i GBL są bardzo niebezpieczne kiedy są przyjmowane z ketaminą, alkoholem lub benzodiazepinami (takimi jak valium czy relanium). Łatwo jest je przedawkować i może to skończyć się śmiercią; dlatego kluczowe jest dokładne dozowanie dawek i przyjmowanie ich w odpowiednich odstępach czasu. GHB i GBL mogą uzależniać fizycznie, powodując niemożliwe do opanowania, a nawet niebezpieczne objawy odstawienia.

Bądź poinformowany; Więcej Informacji tutaj. (strona w języku angielskim)

CHEMSEKS TIPS

  • Regularnie wykonuj testy na infekcje przenoszone drogą płciową (STI), w tym na HIV i WZW C (tzw. żółtaczka typu C).
  • Nie pozwalaj nikomu, by robił ci iniekcje (tzw. strzały, strzałki).
  • Jeżeli to możliwe, uprawiaj seks z kimś komu ufasz, ponieważ chems mogą wpływać na podejmowane decyzje.
  • Zdecyduj na trzeźwo o tym na co będziesz się decydował, a na co nie, kiedy będziesz uprawiał seks i używał chems – będziesz mógł odwołać się do nich w trakcie sesji. Nie ma gwarancji, że będziesz przestrzegał tych zasad, ale mogą one być pomocne.
  • Nie baw się za długo; wystąpienie paranoi i halucynacji jest szczególnie prawdopodobne drugiego dnia, kiedy będziesz trzeźwiał.
  • Nie dziel się igłami i sprzętem do wstrzykiwania z innymi. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób bezpiecznie wstrzykiwać, skonsultuj się z ekspertem - nieumiejętne robienie tego grozi poważną infekcją. Jeżeli jesteś HIV- i obawiasz się, że mogło dojść do zakażenia podczas ostatniej sesji, dowiedz się o PEP – jest to lek, który może zabezpieczyć cię przed zakażeniem, jeżeli weźmiesz go w ciągu 72 godzin od ryzykownej sytuacji.
  • Jeżeli chcesz spędzić noc/ weekend/ wolny czas w inny sposób, przejrzyj informacje o wydarzeniach sportowych, rekreacyjnych lub innych sposobach spędzenia wolnego czasu, szczególnie tych, które są skierowane do gejów.
  • Jeżeli chcesz uniknąć depresji, utraty wagi i uzależnienia psychicznego, nie uprawiaj zbyt często chemseks. Uwzględnij w swoim życiu seksualnym seks na trzeźwo, randki czy inne aktywności rekreacyjne i intymne nie związane z seksem.

Kitestring to aplikacja/ strona, która sprawdza cię, gdy jesteś poza domem (np. w obcym miejscu lub kiedy spotykasz się z kimś na seks). Jeżeli nie potwierdzisz przez wysłanie SMSa, że jesteś bezpieczny, Kitestring wyśle wiadomość alarmową do osób, które wskażesz. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się i skorzystać z aplikacji (w języku angielskim).

Click here to use the App/sign up.

Poniższe zakładki zawierają więcej informacji o mefedronie (Meph, MKat), metamfetaminie (Tina, Ice, Meth, Cristal Meth) i GHB/ GBL (G, Gina, Krople) w języku angielskim; znajdziesz tam informacje w jaki sposób bezpieczniej je stosować i jak ograniczyć szkody związane z ich używaniem... – a także informacje o bezpieczniejszym wstrzykiwaniu, dawkowaniu GHB/ GBL i wiele innych.

Zrobienie sobie przerwy w imprezach może pomóc zregenerować się twojemu ciału i powrócić neurochemii organizmu do równowagi, zaś tobie upewnić się, że nie straciłeś zainteresowania aktywnościami nie związanymi z seksem i że cały czas to ty kontrolujesz narkotyki, a nie odwrotnie. Wideo poniżej pomoże ci zrozumieć dlaczego. (VIDEO THE ROSE)

Innym sposobem, by zapewnić sobie bezpieczeństwo jest określenie wyraźnych granic przed użyciem chems. Chodzi o listę rzeczy, które jesteś gotów zrobić pod wpływem chems i tych na które na pewno się nie zdecydujesz. Może ona obejmować niektóre narkotyki, długość przerw między kolejnymi dawkami, to co jesteś gotów zrobić w seksie (i na co nie jesteś gotów), co będziesz publikował online, z kim będziesz się bawił, a z kim nie. Kiedy użyjesz chems, może być ci trudno zrealizować te postanowienia, ale posiadanie listy przygotowanej na trzeźwo zwiększa szanse na to, że dokonasz wtedy bezpieczniejszych wyborów. Oto kilka filmów, które mogą ci w tym pomóc. (Video Pre-setting boundaries, Boundaries)