Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

        David Stuart

Ви вибрали за ціль, діяти безпечніше.

Чудово. Є кілька способів зробити це.Знайомство з наркотиками, з тим, як вони діють і як їх використовувати якомога безпечніше, це хороший початок.

Найбільш поширеними видами шкоди є захворювання, що передаються статевим шляхом; отримання інформації про ДКП, ПКП, використання презерватива, а також часте тестування є одним зі способів мінімізації шкоди.

Психоз, викликаний наркотиками, трапляється, коли ми використовуємо мефедрон та/або кристалічний метамфетамін; деякі люди більш схильні до цього, ніж інші, і він може виникати частіше, коли ми пропускаємо сон або вводимо наркотик ін'єкційним шляхом. Найчастіше це проявляється у тому, що виникає відчуття переслідування, віра у теорії змови щодо нашої безпеки або стан параної. Часто вони пов'язані з технологіями, або культами, або людьми, які хочуть завдати нам шкоди. Іноді це менш серйозно, але все одно страшно; коли ми думаємо, що люди підслуховують під нашими дверима або шепочуться про нас. Якщо ви вважаєте, що у вас є небезпека такого, краще, що ви можете зробити – це зателефонувати до поліції або відвідати приймальне відділення лікарні. Мати наркотики у своїй крові не є злочином –заборонено тільки їх зберігати – таким чином, прихід у приймальне відділення лікарні чи у поліцію не створить вам проблем, якщо ви не принесете наркотики зі собою; натомість це найбезпечніші місця/люди, до яких можна звернутись, незалежно від того, чи у вас психоз, чи вам загрожує реальна небезпека.

Гаммагідроксибутират (GHB) та гамма-бутиролактон (GBL) є дуже небезпечними при змішуванні з кетаміном, алкоголем або бензодіазепінами (наприклад, валієм). Дуже ймовірне передозування, яке може бути фатальним; правильно виміряти дози, і приймати їх через відповідні інтервали – має вирішальне значення. Також може виникати фізичне звикання, з некерованими, навіть небезпечними абстинентними симптомами. Будьте проінформованими; Більше інформації тут.


Поради щодо сексу під дією наркотиків

  • Регулярно проходьте перевірку на ІПСШ, яка включатиме ВІЛ та гепатит С
  • Не дозволяйте нікому іншому вводити вам наркотик ін’єкційним шляхом
  • Робіть це з тими, кому ви довіряєте, якщо це можливо, оскільки наша свідомість може суттєво погіршитись під впливом наркотиків.
  • Встановіть чіткі границі, поки ви ще тверезі, щодо того, на що ви згодні, і на що ні – у сексуальному плані та щодо наркотиків, на які можете погодитися пізніше, коли будете під впливом. Це не гарантує дотримання цих границь, але може допомогти.
  • Не займайтесь цим занадто довго; параноя і галюцинації можуть бути частим проявом на другий день.
  • Не використовуйте спільні голки або інше обладнання для ін’єкцій. Якщо ви не знайомі з методами безпечного вживання, будь ласка, зверніться до експерта, оскільки існує високий ризик інфікування, якщо не робити все правильно. Якщо ви ВІЛ-негативні, але стурбовані тим, що ви, можливо, були інфіковані під час останнього сеансу, дізнайтеся про ПКП, ліки, які можуть допомогти вам залишатись захищеними, якщо ви приймете їх протягом перших 72 годин після можливого​​ інфікування.
  • Якщо ви хочете проводити свої ночі/вихідні/вільний час у інший спосіб, поцікавтесь спортивними, соціальними та рекреаційними заходами, приділяючи особливу увагу тим, котрі передбачають особливу увагу для чоловіків-гомосексуалістів.
  • Не розважайтеся так занадто регулярно, якщо ви хочете уникнути депресії, втрати ваги та психологічної залежності. Включіть у ваше сексуальне життя секс без наркотиків, сходіть на побачення заплануйте багато нестатевого відпочинку та стосунків.

(Kitestring is an App/site that checks up on you when you’re out (eg at a strangers place or hooking up).

If you don’t check in, Kitestring will text or email a personalized alert message to your emergency contacts.

Click here to use the App/sign up.)

На вкладках нижче наведено додаткову інформацію про мефедрон (Meph, MKat), кристалічний метамфетамін (Tina, Ice, Meth), гаммагідроксибутират (GHB) та гамма-бутиролактон (GBL, G, Gina); в тому числі, як вживати ці препарати більш безпечно, як зберегти шкоду на мінімумі ... – а також безпечніше ін’єкційне введення, дозування гаммагідроксибутирату(GHB)/гамма-бутиролактону (GBL) тощо.

Робити перерву між «марафонами» може допомогти нашим організмам і нейрохімічним процесам відновитись, забезпечити те, що ми не втратимо інтерес до нестатевої соціальної діяльності та переконатись, що ми контролюємо наркотики, а не вони нас. Наведене нижче відео може допомогти пояснити, чому. (VIDEO THE ROSE)

Інший спосіб бути більше у безпеці – це мати чіткі границі, перш ніж піддатися впливу наркотику; список речей, які ви будете робити під впливом, і речі, які ви абсолютно не будете робити в такому стані. Ці межі можуть включати певні наркотики, як довго ви не спатимете, що ви готові робити у сексуальному плані (і те, що ви не готові робити), речі які ви розкажете в Інтернеті, люди, з якими ви будете розважатися, і з якими не будете. Цього важко дотримуватися, коли ви під дією наркотиків, але мати попередньо підготовлений список, поки ви тверезі, може збільшити шанси зробити ці більш безпечні вибори, коли під впливом. Ось декілька відео, які можуть допомогти у цьому. (Video Pre-setting boundaries, Boundaries)