Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

        David Stuart

Nikt nigdy nie powinien ci mówić, że masz problem.

Nikt nie zdecyduje za ciebie do jest twoim problemem.

Tylko ty możesz zdecydować czy jest to „problem”.


Każdy seks jest związany z przyjemnością i konsekwencjami. Plusami i minusami.

Chems także mają plusy i minusy.

Możesz ograniczyć konsekwencje używania chems, korzystając z technik ograniczania szkód (sprawdź tutaj). Nie są one doskonałe – nie możesz zapobiec wszystkim szkodom i konsekwencjom, możesz je jednak zminimalizować.

To przede wszystkim kwestia podjęcia decyzji czy to w jaki sposób się bawisz jest warte konsekwencji. Nie tylko dla ciebie samego, ale także dla ludzi wokół ciebie i całej społeczności gejów.

Poniżej znajduje się kilka pytań, które pomogą ci zastanowić się nad twoimi wyborami.

Odpowiadając na nie ty (i nikt inny oprócz ciebie…) możesz zastanowić się czy jesteś zadowolony z podejmowanych wyborów; czy wynikająca z nich radość i korzyści przeważają nad konsekwencjami zabawy na chems.

(Żadne pytanie nie jest obowiązkowe; pomiń pytania, które cię nie dotyczą lub na które nie chcesz odpowiadać).

Czy zdarza mi się opuścić dzień w pracy lub na uczelni z powodu chemseks?
Czy mam więcej niż chciałbym niechcianych infekcji przenoszone drogą płciową (STI) z powodu używania chems?
Mogę zakażać innych ludzi kiedy jestem na chems
Czy kiedykolwiek przedawkowałem GHB/GBL?
Odczuwam paranoję lub nie czuję się bezpiecznie kiedy używam chems
Potrafię kontrolować używanie narkotyków, a ludzie z którymi się spotykam nie kontrolują tego.
Jaki procent mojego seksu jest po wpływem chems?
Czy jestem zadowolony z tej proporcji?
Chciałbym, aby procent mojego seksu z chems wynosił…
Czy seks który uprawiam zaspokaja moje potrzeby seksualne i emocjonalne?
Uprawianie chemsex jest dla mnie ważniejsze niż inne aktywności życiowe, nie związane z seksem (rodzina, przyjaciele, hobby)
Kiedy ostatnio byłem w związku?
Czy chemseks wpływa na moją psychikę/ ciało i to jak wyglądam?
Czy chemseks wpływa na moje finanse?
Czy chemseks wpływa na moje relacje z ludźmi (rodzina, przyjaciele, inne osoby)?
Kiedy ostatni raz miałem seks na trzeźwo?
Czy chemseks wpływa na moje cele i marzenia życiowe?
This site uses Google reCAPTCHA technology to fight spam. Your use of reCAPTCHA is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

Te pytania były tylko dla Ciebie. Nie zostały zaprojektowane po to, by cię oszukać lub zmusić. Tylko po to, aby pomóc Ci zastanowić się, jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie seksualne (i romantyczne). Czasami strach przed zmianą może nas zagubić w cyklu, w którym nie zawsze jesteśmy szczęśliwi. A czasami nigdy nawet nie pomyśleliśmy o tym, jak chcemy, aby wyglądało nasze życie seksualne (i romantyczne). A co dopiero proaktywnie próbowałem to osiągnąć. Czasami po prostu działamy pod wpływem impulsów seksualnych lub żyjemy życiem seksualnym, które zaprojektowały dla nas nasze gejowskie sceny, zamiast wytyczać własną ścieżkę. Czasami nasze własne potrzeby emocjonalne są tak głośne, że możemy być naiwni wobec krzywd, jakie sobie wyrządzamy w tym procesie – i krzywd, które domyślnie możemy wyrządzać innym lub naszej społeczności. Czasami byliśmy tak niezadowoleni z seksu na trzeźwo, że myślimy, że prochy to jedyny sposób na zaspokojenie naszych potrzeb. A czasami nie zawsze traktujemy siebie tak, jak jesteśmy warci. Ale nie zawsze. Czasami jest po prostu fajnie, bez szkody. Mam nadzieję, że pytania pomogły. Jeśli zdecydowałeś, że nie musisz wprowadzać żadnych zmian... świetnie. Mam nadzieję, że nie uważasz, że pytania to strata czasu. Jeśli zdecydowałeś, że przerwa od prochów może pomóc lub potrzebujesz nauczyć się więcej technik redukcji szkód, odwiedź inne strony w mojej witrynie.