Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

        David Stuart

Te pytania były skierowane właśnie do ciebie. Nie zostały przygotowane, by cię oszukać lub zmusić do czegoś.

Chodziło nam o to, by zachęcić cię do zastanowienia się nad tym jak chcesz, by wyglądało twoje życie seksualne (i romantyczne).

Czasami strach przed zmianą może powodować, że będziesz pozostawać w sytuacji, która ci nie odpowiada.

Część ludzi nigdy nie zastanawiała się nad tym jak chce by wyglądało ich życie seksualne (i romantyczne). Nie mówiąc już o tym, że nie robią nic, by coś się zmieniło.

Czasami możesz podążać za impulsami seksualnymi lub mieć życie seksualne takie jakie proponują kluby i inni geje zamiast poszukiwać własnej drogi. Czasami twoje potrzeby emocjonalne mogą dawać znać o sobie w taki sposób, że realizując je możesz wyrządzać krzywdę sobie, innym ludziom lub całej naszej społeczności.

Czasami możesz nie być zadowolony z seksu na trzeźwo i myśleć, że jedynym sposobem, by zaspokoił twoje pragnienia jest użycie chems.Czasami zaś możesz nie traktować siebie tak jak na to zasługujesz.

Ale oczywiście nie zawsze. Czasami to tylko zabawa, która nie jest niebezpieczna.Mam nadzieję, ze te pytania były dla ciebie pomocne.

Jeżeli zdecydujesz, że nie musisz wprowadzać żadnych zmian… świetnie. Mam nadzieję, że nie czujesz, że odpowiedzenie na te pytania było stratą czasu.

Jeżeli zdecydowałeś, że przerwa od chems może ci pomóc, chcesz nauczyć się technik redukcji szkód związanych z ich używaniem lub dowiedzieć się nieco więcej, poniżej znajdziesz kilka opcji.

Drag above, below or to the sides of any module.