Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

        David Stuart

Окей.

Здається, вам дуже важливо досягти цієї мети.

Подивимося, що ще ми можемо зробити, щоб це сталося.


Визначити тригери

Справлятися з потягом інакше


Тригери – це речі, які змушують нас прагнути наркотиків; ситуації, обставини, події, емоції, місця ... все, що може змусити нас думати (інколи нав'язливо), про те, щоб вживати наркотики. Якщо ви навчитеся визначати тригери, навіть передбачати їх, то ви зможете бути краще підготовленими до них. Це завжди краще, ніж, якщо вони виникають зненацька.

Потяг може бути приголомшливим; іноді може здаватися, що він позбавляє нас можливості обирати. Але якщо ми навчимося краще передбачати, визначати та управляти тригерами ... і якщо ми навчимось різних методів керування своїми потягами, коли вони виникають у нас, – ми маємо кращі шанси позбутися їх без вживання наркотиків.

ЧАС, КОЛИ Я НАЙБІЛЬШ ВРАЗЛИВИЙ; ВІДЗНАЧТЕ ВСЕ, ЩО ПІДХОДИТЬ
ЧАСТІ ТРИГГЕРИ; ВІДЗНАЧТЕ ВСІ, ЩО ПІДХОДЯТЬ
Для декого секс під впливом наркотиків абсолютно не пов'язаний з алкоголем; для інших він відбувається тільки після того, як вони вип'ють. Відзначте те, що є правдивим для вас:
Для інших проста доріжка кокаїну, доза метилендіоксиметамфетаміну (MDMA) або екстазі – хоч і без сексу під наркотиками – може призвести до використання секс-додатку та потягу до сексу під впливом наркотику. Наскільки ви, на вашу думку, будете протистояти потягу до сексу під впливом наркотику за цих обставин?
ЯК ІНАКШЕ ВИ МОЖЕТЕ ПОСТУПИТИ НАСТУПНОГО РАЗУ, КОЛИ ВИ МАТИМЕТЕ СПРАВУ З ПОТЯГОМ АБО ТРИГЕРОМ?
This site uses Google reCAPTCHA technology to fight spam. Your use of reCAPTCHA is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

Сподіваюся, цей процес був вам корисний. Бажаю тобі всього найкращого у досягненні цілі. Повертайся знову, продовжуй намагатися.